Videa

Vzkaz v láhvi

Naše doba nám dala spousty užitečných věcí, které nám usnadňují život. V podstatě se ale dá říci, že nás posouvají vpřed tak rychle, jak nás posouvají zpět. V druhém zmiňovaném případě si to až tak neuvědomujeme, nebo snad ani nechceme uvědomovat. A proto se ptejme sami sebe: Budeme schopni zvládnout svůj ostrov?

Cyril (Hymna firmy Krajči)

Náš Valašsko je domovem naší kapely a proto tato píseň vzdává hold všem, kteří se zasloužili svou dřinou a pílí o vybudování tohoto krásného kraje plného tradic a zvyků. Mimo jiné si tuto skladbu jako hymnu vzala jedna z firem, která se slovem tradice řídí už dvacátý pátý rok. Moc si toho vážíme a věříme, že na vás při poslechu kouzlo kraje zanechá milou stopu.

Křišťálově čistý

Občas naši blízcí potřebují pomoc. Pomocnou ruku, kterou každý z nás bez váhání natahuje. Bohužel, ne vždy se setká s tím, že pomoc druhý člověk chce. Samy se potom točíme v kruhu a nevíme, co dělat. O tom pojednává Křišťálově čistý. Skladba ze života, kterou, jak se zdá, zažil snad každý z nás.

Naruby

Vztahy dvou lidí jsou krásná věc. Přináší sebou krásné chvíle, ale i chvíle plné nervozity, zklamání a trápení. Do druhé zmiňované se dostáváme zpravidla po nějaké době vztahu a pak stačí pouhý dotek, věta, nebo jen slovo. Poletují okolo nás a my nejsme ochotní ani jedno z těchto dříve běžných věcí použít. Stává se pak, že vše kolem nás je Naruby.

Konec světa

Všichni máme někoho, za kým bychom šli třeba až na "Konec světa".

Hlavou proti zdi (Lyric video)

Skladba Hlavou proti zdi je nejen první vydanou věcí kapela Horizont, ale zároveň moto, kterým se rozhodla jít. Rádi bychom vám touto věcí vzkázali jedno moudro: Buď klidně proti všemu, jenom nebuď sám proti sobě!