Videa

PRAVDIVÝ NÁDECH

Poslední střep do mozaiky nás dvou už bude navždy chybět.

TAK NÁDHERNEJ

Život je plný nádherných chvil, zážitků a neopakovatelných okamžiků. Vstát a životem jít proč jinak chceš tu být..?

Bravo pane

Videoklip 2023

Dokud dýchám

Děkujeme za to všechno, co pro nás děláte. Děkovný song od nás pro vás.

ZÁVOD O ŽIVOT

Někdy si ani neuvědomujeme, jak zanedbatelnou tloušťku má hranice života a smrti. Nikdy nemůžeme předpovídat moment následující, i když si myslíme, že jej známe již z minulosti. Co můžeme? Můžeme si uvědomovat ten minulý a poučit se z něj. Jisté ovšem je, že když si budeme uvědomovat moment minulý, když čteme tento odstavec, tuto větu, toto slovo, ten následující už bude mít prostor pro to nás dostat. Pak stačí opravdu malá nepozornost a z našeho následujícího momentu se stává moment poslední.

AKUSTICKÝ KONCERT V LUHAČOVICÍCH

V sobotu se uskutečnil akustický koncert na domácí půdě v Luhačovicích! Děkujeme všem, kteří se zúčastnili a užili si s námi první jarní sobotu u Suchánků! Pokud jste koncert nestihli, nemusíte si s tím lámat hlavu! Záznam z live streemu najdete i na YouTube! Brzy se na vás zase těšíme!

Zmeškaný hovor

25.9. 2020 proběhl v sokolovně ve Slavičíně první samostatný koncert kapely Horizont. Jako host zde vystoupila kapela Šamat a Dj Víťa Řepa. Rozhodli jsme se, že k této události udělat klip Vám všem jako poděkování nejen lidem, kteří nám s akcí pomohli, ale i lidem, co nás poslouchají, sledují, sdílí a hlavně vhání energii a obohacují tak tu rockovou krev v žilách o tyto krásné momenty. Užijte si skladbu Zmeškaný hovor, která zahájila ten večer vystoupení naší kapely. Děkujeme, že jste s námi!

VÁNOČNÍ SPECIÁL s Horizontem (benefice Korunka Pomáhá)

23.12 2020 proběhl Vánoční stream, na kterém kapela Horizont vybírala finanční prostředky pro rodinu do Vlčnova za pomoci nadace Korunka Pomáhá. Děkujeme všem, co přispěli a paní Záhorské za tuto možnost pomáhat.

Vzkaz v láhvi

Naše doba nám dala spousty užitečných věcí, které nám usnadňují život. V podstatě se ale dá říci, že nás posouvají vpřed tak rychle, jak nás posouvají zpět. V druhém zmiňovaném případě si to až tak neuvědomujeme, nebo snad ani nechceme uvědomovat. A proto se ptejme sami sebe: Budeme schopni zvládnout svůj ostrov?

Živě ze zkušebny

První live stream kapely Horizont ze zkušebny.

Cyril (Hymna firmy Krajči)

Náš Valašsko je domovem naší kapely a proto tato píseň vzdává hold všem, kteří se zasloužili svou dřinou a pílí o vybudování tohoto krásného kraje plného tradic a zvyků. Mimo jiné si tuto skladbu jako hymnu vzala jedna z firem, která se slovem tradice řídí už dvacátý pátý rok. Moc si toho vážíme a věříme, že na vás při poslechu kouzlo kraje zanechá milou stopu.

Křišťálově čistý

Občas naši blízcí potřebují pomoc. Pomocnou ruku, kterou každý z nás bez váhání natahuje. Bohužel, ne vždy se setká s tím, že pomoc druhý člověk chce. Samy se potom točíme v kruhu a nevíme, co dělat. O tom pojednává Křišťálově čistý. Skladba ze života, kterou, jak se zdá, zažil snad každý z nás.

Naruby

Vztahy dvou lidí jsou krásná věc. Přináší sebou krásné chvíle, ale i chvíle plné nervozity, zklamání a trápení. Do druhé zmiňované se dostáváme zpravidla po nějaké době vztahu a pak stačí pouhý dotek, věta, nebo jen slovo. Poletují okolo nás a my nejsme ochotní ani jedno z těchto dříve běžných věcí použít. Stává se pak, že vše kolem nás je Naruby.

Konec světa

Všichni máme někoho, za kým bychom šli třeba až na "Konec světa".

Hlavou proti zdi (Lyric video)

Skladba Hlavou proti zdi je nejen první vydanou věcí kapela Horizont, ale zároveň moto, kterým se rozhodla jít. Rádi bychom vám touto věcí vzkázali jedno moudro: Buď klidně proti všemu, jenom nebuď sám proti sobě!